Специјалитет ДУКАТ

600 ден

Свинско, телешко, пилешко месо, зеленчук, еспањол сос (250гр)

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Специјалитет ДУКАТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.