Телешки џигер со прелив од лук и магдонос

350 ден

Телешки џигер, прелив од лук, магдонос, маслиново масло / Со секоја порција следува печена лепиња на скара

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Телешки џигер со прелив од лук и магдонос”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.