Тортиља

180 ден

пилешко месо, сос, салата, помфрит

This store is now closed!
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тортиља”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.