Турист Црн бургер

380 ден

Дупла 100% телешка плескавица 180 гр, црно бургер лепче, чедар, жолт кари сос, ајсберг, карамелизиран кромид, корнишони, домати, помфрит, црвена пиперка

This store is now closed!
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Турист Црн бургер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.