Турски појадок за двајца

1.300 ден

Турски менемен, 3 јајца на око, 2 гевреци/лепче (во зависност од залиха во моментот), маслинки, свеж зеленчук, ајвар, путер, мед, мармалад, еуро крем, ајран

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Турски појадок за двајца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.