Фалафел 350гр.

330 ден

Фалафел ќофтиња, конкасе домат, павлака со кора од лимон, копар, лук и пржени тиквички Алергени: јаткасти плодови, сусам

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фалафел 350гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.