Хамбургер Гирадико (пикантен)

160 ден

Домашно лепче печено на дрво/бургер лепче, лута јунешка плескавица, домат, кромид, марула, ѕазики, бургер сос

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Хамбургер Гирадико (пикантен)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.