“Цезар” салата 350гр.

370 ден

Ајсберг, пилешки гради, Пармезан, крутони, цезар дресинг Алергени: млеко, глутен, риба, синап, јајце

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате ““Цезар” салата 350гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.