Чизбургер 500гр.

400 ден

Бургер лепче, јунешка плескавица, сенф, црвен кромид, кисели краставички, барбиќу сос, топен Чедар, помфрит со сол, оригано и лук, сос од сенф и мед Алергени: глутен, млеко, јајце, мед, синап

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чизбургер 500гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.