Чилбир Јајца

240 ден

Две поширани јајца, ароматизиран грчки јогурт, чили масло, црно-бел сусам, копар, власец, пита лепчиња

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чилбир Јајца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.