Шери салата со овчо сирење 250гр.

300 ден

Шери домати, овчо сирење, рузмарин, маслиново масло Алергени: млеко

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шери салата со овчо сирење 250гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.