Шпагети Песто 250гр.

330 ден

Шпагети, Песто, лук, бешамел сос, Пармезан, путер Алергени: глутен, млеко, јаткасти плодови

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шпагети Песто 250гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.