Њоки со спанаќ, лук и пармезан 400гр.

380 ден

Алергени: глутен, млеко, јајце

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Њоки со спанаќ, лук и пармезан 400гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.