5 Ќебапи порција со гарнир

250 ден

125 гр / телешко мелено месо, гарнир

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “5 Ќебапи порција со гарнир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.