Breakfast of Champions

180 ден

2 јајца на око, биено сирење, домашен димен колбас, печурки, прилог свеж зеленчук, лепче

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Breakfast of Champions”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.