C.r.e.a.m Burger

380 ден

100% јунешка плескавица, крем сирење, гауда, сланина, домашно пикантен поткиселен сос, рукола, домат

-
+
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “C.r.e.a.m Burger”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.