Chick Bomb

330 ден

Пилешки стек полнет со сино сирење и брусница, ролуван во сланина. 300 гр

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Chick Bomb”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.