Power салата

300 ден

Плескавица од рендани тиквици, јајце, зелена салата, зелка, печурки, краставица, домат, пченка, мешунки

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Power салата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.