PULLED PORK ПОМФРИТ Pulled Pork помфрит

300 ден

Помфрит со бавно печено и цепкано свинско месо, BBQ сос, топен кашкавал

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PULLED PORK ПОМФРИТ Pulled Pork помфрит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.