“Pulled Pork” Сендвич 500гр.

450 ден

Бургер лепче, печено прасечко месо, сос од сенф и мед, кисели краставички, црвен кромид, барбиќу сос, зачинети “Веџис” компири, зелка салата со павлака и мајонез Алергени: глутен, млеко, јајце, мед

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате ““Pulled Pork” Сендвич 500гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.