Pulled Pork Sandwitch

350 ден

Бавно печено и цепкано свинско месо, колсло (салата од зелка,морков и мајонез), кисели краставички, сенф

-
+
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Pulled Pork Sandwitch”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.