Sensational Forrest Gump

440 ден

Вегетаријански бургер со sensational веге плескавица, сос од сенф, гауда, ајсбег, рукола и умами печурки

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Sensational Forrest Gump”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.