“Smash” Бургер 600гр.

440 ден

Бургер лепче, јунешки плескавици, пржен кромид, сенф, топен Чедар, кисели краставички, домат, рукола, помфрит со сол, оригано и лук Алергени: глутен, млеко, јајце

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате ““Smash” Бургер 600гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.