The Baconator

430 ден

100% јунешка плескавица полнета со гауда и кисели краставички, покриена со чедар и сланина

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Baconator”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.