The Double smash

420 ден

2 тенки смеш плескавици од 100% јунешко месо, 2х чедар, бургер сос, кисели краставички, ајсберг, домат

-
+
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Double smash”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.