The Hero

360 ден

Плескавица, чадена сланина, чедар, кисели краставички, ајсберг и бургер сос. 500гр

-
+
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Hero”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.