The New Yorker

420 ден

100% јунешка плескавица, чедар, гауда, карамелизиран кромид, кисели краставички, пикантен бруклин сос

-
+
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The New Yorker”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.