The Night king

360 ден

Плескавица, сланина, похуван кашкавал, BBQ сос, ајсберг, кисели краставички. 500 гр

-
+
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Night king”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.