The Oklahoma Smash

420 ден

2x Смеш плескавици со чедар и грилуван кромид, сенф, кисели краставички, поткиселени пикантни пиперчиња

-
+
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Oklahoma Smash”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.