The Umami Bomb

430 ден

100% јунешка плескавица, полнета и прекриена со гауда и сино сирење, дополнета со умами печурки спремани со лук и кромид

This store is now closed!
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Umami Bomb”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.