The Umami Fries

300 ден

Крцкав помфрит со топени гауда и сино сирење, прелиени со сенф ремулада сос и умами печурки спремани со лук и кромид

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Umami Fries”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.