The Volcano

350 ден

Плескавица полената со гауда и чедар, балсамиран кромид, ајсберг, домат, бургер сос. 500 гр

This store is now closed!
  Ask a Question

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “The Volcano”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.