Elancyl Концентриран гел за слабеење 200 ml

760 ден

Нема на залиха

  Ask a Question

Specs

SKU: ELANCYL-2 Categories: , , Availability:

Нема на залиха

Опис

Гел за антицелулитна масажа кој помага во намалување на килограмите. Концентриран гел за тело, создаден со помош на иновативна технологија, кој помага ефикасно да се намали телесната тежина. Производот може да се користи на сите делови на телото – бутовите, задникот, стомакот, рацете.

Ја тонизира кожата и го измазнува целулитот. Го намалува обемот на карлицата. Го елиминира ефектот „кора од портокал“ на кожата. Благодарение на моќниот комплекс – бршлен и кофеин, концентрираниот гел за слабеење делува директно во срцето на масните клетки, ги елиминира, а кожата станува помазна. Кофеинот е водечка активна состојка во производите за слабеење.

Дејствува на разградувањето на липидите кои се складирани во масните клетки, а тоа долгорочно влијае на тежината.

Концентрираниот гел се користи заедно со масажер.

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.