Elancyl Exfoliating гел-пена за тело 150 ml

683 ден

Нема на залиха

  Ask a Question

Specs

SKU: ELANCYL-1 Categories: , , Availability:

Нема на залиха

Опис

Пена за пилинг на телото, содржи комбинација од пилинг честички со различна големина и екстракт од бршлен, кои ја тонираат и стимулираат кожата, отстранувајќи ги мртвите клетки од неа и истовремено обвивајќи ја во нежна пена за чистење. Кожата добива сјаен изглед, станува мазна, мека и нежна.

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.