Elancyl Slim Design – Стомак и проблематични зони, слабеење и затегнување Рок: 3.24

1.674 ден

Нема на залиха

  Ask a Question

Specs

SKU: ELANCYL-5 Categories: , , Availability:

Нема на залиха

Опис

ТАРГЕТИРАНО ДЕЈСТВО НА ЗАТЕГУВАЊЕ

ОБНОВУВА – ОБЛИКУВА – ЗАТЕГНУВА

Ексклузивната активна состојка – PCA – ги зајакнува колагенските влакна за оптимизиран ефект на затегнување на абдоменалната област.

Лесна и кремаста текстура која ви овозможува да се облечете веднаш по употребата.

По две впрснувања од производот се нанесуваат на проблематичните области со масирање.

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.