GALENIKA Пантенол 10% спреј 100ml

280 ден

1 на залиха

-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: GLNK-34 Category: Availability:

1 на залиха

Опис

Состав на производот:

10% декспантенол + алантоин

Пакување на производот:

Спреј 100 мл

Пантенол спреј 10% е наменет за:

  • за нега на здрава и чувствителна кожа;
  • за нега на иритирана и сува кожа;
  • за нега на коса;
  • за нега на кожата после сончање.
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.