MATERNEA Балсам за брадавици, 20ml Рок: 09.2024

301 ден

4 на залиха

-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: MTRN-01 Categories: , , , Availability:

4 на залиха

Опис

Maternea Балсам за брадавици, 20 ml

Заштитува од прекумерно сушење, пукање и болка при доење.

Употреба: Нанесете после доење или по потреба, на целата брадавица и ареола. Загрејте ја тубата помеѓу дланките за полесна апликација на балсамот.

Не е неопходно да се одмива пред доење.

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.