NEURO GUM Energy&Focus-пеперминт/9 гуми за џвакање

420 ден

6 на залиха

-
+
  Ask a Question

Опис

Се чувствувате поспано, имате тешки рокови, завршни испити или не ви е јасен умот како и обично?

Energy & Focus пастили и гума за жвакање за енергетски поттик и подобро функционирање на мозокот.

Произведени во USA

Energy & Focus во форма на пастили и гума за џвакање

Зголемете го фокусот и концентрацијата!

Специјално формулиран со природен кофеин, Л-теанин и Б-витамини за одржување на менталната издржливост неопходна за одржување на фокусот.

• Кофеинот од зелениот чај за чиста, избалансирана енергија.

• Л-теанин за бистрина на умот и фокусирање.

• Витамин Б6 за расположение и функционирање на нервите.

• Витамин Б12 за енергија и функција на мозокот.

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.