NEURO MINTS Calm&Clarity ѓумбир/12 таблети за џвакање

420 ден

Нема на залиха

  Ask a Question

Опис

Убавината на користењето на пастилите Calm&Clarity за смирување на стресот и анксиозноста е што може да се користат буквално насекаде, вклучително и кога сте:

  • Преоптеретени со работа.
  • Истрошено е вашето трпение
  • Барање засолниште од луд ден.
  • Ментална јасност во моментите кога ви е најпотребна!

100% Гаранција за среќа

 

Со стручно развиената комбинација на ГАБА, Витамин Д3 и

Л-Теанин до целосна смиреност и бистрина на умот.

 

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.