Neutrogena BRIGHT BOOST ноќен крем 50ml

1.060 ден

2 на залиха

-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: NTRG-28 Categories: , , Availability:

2 на залиха

Опис

Neutrogena Bright Boost гел- крем за обновување на кожата преку ноќ, формулиран со неоглукозам, регенератор за негување на кожата и хијалуронска киселина, за да го надополни природниот процес на обновување на вашата кожа во текот на ноќта за да можете да се разбудите со посветла и помазна кожа.

  • Формулата неоглукозамин го зајакнува обновувањето на површинските клетки за да го надополни природниот процес на обновување на кожата преку ноќ
  • Без масла, без алкохол и некомедоген
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.