Neutrogena BRIGHT BOOST пилинг 75ml

1.080 ден

Нема на залиха

  Ask a Question

Specs

SKU: NTRG-30 Categories: , , Availability:

Нема на залиха

Опис

Ексфолијантен крем-пилинг за сите типови кожа.

Со формулата со AHA (алфа хидрокси киселини) и природните зрнца за ексфолијација, овој ексфолијантен крем-пилинг ги отстранува нечистотиите и мртвата кожа, со цел да уживате во посјајна и помазна кожа. Ги отстранува мртвите клетки од површината на кожата и од порите.

  • Соодветно за сите типови кожа/тен
  • Лесна формула
  • Не ги затвара порите
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.