TWISTSHAKE Детска шолја 360 ml (12+ m) Пастел розова

517 ден

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители

2 на залиха

-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: TWIST-20 Categories: , Availability:

2 на залиха

Опис

Олеснете го преминот кон голема детска шолја со Kid Cup 360 ml/12 oz (12+ m) во пастел розево, од наградуваниот шведски бренд Twistshake.

– Сите производи на Twistshake се без BPA-, BPS- и BPF.

– Изливот без истурање го поддржува активниот начин на живот на вашето дете.

– Ергономски дизајн.

– Екстра широкиот врат го олеснува чистењето и полнењето.

– Вклучува миксер за овошје за да ги мешате нивните омилени овошја или бобинки и вода, протресете и уживајте во здравата инфузирана вода.

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.