TWISTSHAKE Контејнер за храна со изолација 350ml, сив

1.330 ден

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители

4 на залиха

-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: TWIST-31 Categories: , , Availability:

4 на залиха

Опис

Сив изолиран сад за храна од 350 ml од Twistshake.

– Ја одржува храната топла или ладна до 10 часа.

– Широк отвор за лесно полнење, јадење и чистење.

– Дното против лизгање го спречува лизгањето наоколу.

– Капак без истурање со преграда за лажица и рачка.

– Вклучува преклоплива лажица од нерѓосувачки челик за погодност.

– Сите производи на Twistshake се без BPA-, BPS- и BPF.

Што добивате:

– 1 x изолиран сад за храна

– 1 x лажица

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.