TWISTSHAKE чаша со салмка 360 ml + 6 месеци пастелно сина боја

517 ден

Тwistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители

Нема на залиха

  Ask a Question

Specs

SKU: TWIST-26 Categories: , , Availability:

Нема на залиха

Опис

Twistshake го ажурираше својот Twistshake Straw Cup +6 во пастелно сина боја за да биде уште подобар начин да го префрлите вашето малечко од шишенце во големо дете.

– Сите производи на Twistshake се без BPA-, BPS- и BPF.

– Изливот без истурање го поддржува активниот начин на живот на вашето дете.

– Рачките кои лесно се држат му овозможуваат на вашето малечко да си игра без да прави хаос.

– Ергономски дизајн.

– Екстра широкиот врат го олеснува чистењето и полнењето.

– Вклучува миксер за овошје за да ги мешате нивните омилени овошја или бобинки и вода, протресете и уживајте во здравата инфузирана вода.

– Произведен со врвен полипропилен (PP-пластика) и термопластичен еластомер (TPE

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.