TWISTSHAKE штипка за цуцла лажливка-сива

340 ден

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња

2 на залиха

-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: TWIST-04 Categories: , , Availability:

2 на залиха

Опис

Практична штипка за цуцла која ја чува цуцлата на вашето бебе безбедна со текстилно ремче и штипка. Без БПА.

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.