TWISTSHAKE 2x Комплет лажици за хранење 4+m Пастелно сина

330 ден

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња

4 на залиха

-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: TWIST-09 Categories: , , Availability:

4 на залиха

Опис

Лажица за хранење во пакување од 2 парчиња со различни должини на вратило.

Долга лажица за хранење и пократка која бебето може да ја користи.

Има ергономска мека површина на допир за оптимално држење.

Twistshake е совршена за кога вашето бебе ќе почне да се обидува да се храни самото. Со мека површина на допир, има меко, удобно чувство во устата на вашето бебе и исто така е лесно да го држи вашето бебе.

Лажичката доаѓа во различни должини во пакување од 2 и одговара на другите серии на храна на Twistshake. Може да се мие во машина за садови на горната решетка и, се разбира, не содржи БПА.

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.