TWISTSHAKE 2x Цуцла Пастелно розе виолетова 0-6m

288 ден

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители

3 на залиха

-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: TWIST-22 Categories: , , Availability:

3 на залиха

Опис

Смирете го вашето бебе со сигурната и стилска цуцла на Twistshake! Неговиот заоблен штит, специјално прилагоден за устата на доенчињата, има четири отвори за воздух за да се одржи кожата сува и удобна. Ортодонтскиот облик на силиконската цуцла обезбедува здрав развој на забите на вашето бебе. Достапно во две големини: 0–6 месеци и 6+ месеци. Изберете од изборот на прекрасни бои и дизајни. Сите цуцли на Twistshake се, се разбира, без BPA, BPS и BPF.

Карактеристики

– Без БПА – безбеден и безбеден производ за вас и вашето бебе.

– Две големини – 0–6 месеци и 6 месеци +.

– Изберете од неколку бои и дизајни.

– Нежно за кожата благодарение на четирите отвори за воздух.

– 100% мек силикон со највисок квалитет.

– Ортодонтски облик за здрав развој на забите

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.