TWISTSHAKE 2x Цуцла Пастелно сино зелено 6+m

288 ден

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители

3 на залиха

-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: TWIST-23 Categories: , , Availability:

3 на залиха

Опис

Безбедна и стилска цуцла со ортодонтски облик за здрав развој на забите. Доаѓа со отвори за воздух кои спречуваат влажна и иритирана кожа.

Опис на производот

Смирете го вашето бебе со сигурната и стилска цуцла на Twistshake! Неговиот заоблен штит, специјално прилагоден за доенчиња? усти, има четири отвори за воздух кои помагаат кожата да биде сува и удобна. Ортодонтскиот облик на силиконската цуцла обезбедува здрав развој на забите на вашето бебе. Достапен во две големини: 0?6 месеци и 6+ месеци. Изберете од изборот на прекрасни бои и дизајни. Сите цуцли на Twistshake се, се разбира, без BPA, BPS и BPF.

Карактеристики

Без БПА? безбеден и безбеден производ за вас и вашето бебе.

Две големини? 0?6 месеци и 6 месеци +.

Изберете од неколку бои и дизајни.

Нежно за кожата благодарение на четирите отвори за воздух.

100% мек силикон со највисок квалитет.

Ортодонтска форма за здрав развој на забите

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.