TWISTSHAKE ANTI-COLIC сино шише 180ml

414 ден

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња

Хранењето на вашето бебе со шише не може да биде полесно со Twistshake.

3 на залиха

-
+
  Ask a Question

Specs

SKU: TWIST-14 Categories: , , Availability:

3 на залиха

Опис

Хранењето на вашето бебе со шише не може да биде полесно со Twistshake.

Заборавете на несаканите прекини за време на оброците, предизвикани од затнувањето во цуцлата.

Со уникатно дизајнираната мрежа за миксер нема да ги имате овие проблеми.

Twistshake го прави преминот од доење кон хранење со шише и мазен и безбеден. Анти-колика вентилот ја намалува колика. Заедно со мрежата за миксер создава рамномерен проток. Користете ги паметните контејнери за складирање формула и други задоволства.

Соберете ги заедно и донесете ги вашите дневни потреби!

Дали имате проблем со чистење на шишињата? Не повеќе! Со широкиот врат на Twistshake, лесно се чисти. Неговиот ергономски дизајн го прави лесен за држење за бебиња. Со повеќе од едно шише можете да ги измешате деловите и да создадете своја омилена комбинација на бои.

Капацитет од 180ml/6oz, изработен од висококвалитетна полипропиленска пластика без BPA. 100% супермека-силиконска цуцла со големина S (се препорачува за бебиња на возраст од 0 m).

Twistshake е безбеден во фрижидер, микробранова печка и машина за миење садови.

Twistshake ќе ви го разубави денот! Дизајниран во соработка со родители на бебиња.

No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.