Авокадо салата

350 ден

Авокадо, маслинки, лајм, кромид, чери домат, пармезан, маслиново масло, црвена марула, рукола, радич, италијанска мешавина, црвен кромид *Aлергени: млеко, синап

-
+
  Ask a Question

Specs

Category:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Авокадо салата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0 out of 5
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.